תחומי עיסוק

ייעוץ אסטרטגי

אימפקט מתמחה בסיוע ללקוח בגיבוש מטרות הארגון, בניית מערך של מהלכים שבאפשרות הלקוח להוציא לכלל פעולה וכן התאמתו לתנאי השוק והסביבה. התוכנית האסטרטגית כוללת מהלכים ממוקדים, אשר מסייעים לארגון בצורה היעילה ביותר: החל משלבי הגדרת המטרות ועד ליישום יעיל. אימפקט מעניקה ללקוחותיה ייעוץ קבוע לרבות פרויקטים נקודתיים, לפי צרכי הלקוח, אל מול מעצבי המדיניות, תוך התמקדות במטרה והיעדים הנדרשים.

קשרי ממשל ואסדרה רגולטורית

הערכת מצב, תכנון והוצאה לפועל של תוכניות עבודה בכל הנוגע לניהול מערכות היחסים של הלקוח עם מעצבי המדיניות, כל אלה מתאפשרים בזכות הנסיון והידע הרב שנצבר באימפקט.

הידע העדכני מאפשר לייצר ולצייר את מפת הצמתים הרלוונטית עבור הלקוח, לנתח ולהשפיע על תהליך קבלת ההחלטות בקרב גורמי מקצוע ממשלתיים.

שינוי ועיצוב מדיניות, מיצוב הארגון ויוזמות חדשות הם חלק ממערך אסטרטגי – רגולטורי שמציע המשרד ללקוחות.

ניהול משברים

אימפקט פועלת מתוך ראיה הוליסטית לאיתור והערכת אירועי משבר והכנת תוכניות מגירה אסטרטגיות המפרטות את סך התרחישים האפשריים לפעולה.

כחלק מסל הפעולות במסגרת התוכנית, אימפקט פועלת למיפוי הפעולות שיובילו לצמצום המשבר ולהפחתת הנזק, הערכת הסיכונים, ובחירת האלטרנטיבות היעילות ביותר. תוך אלו, נשקלים הצעדים לניצול ההזדמנויות המתהוות במסגרת המשבר לטובת הארגון בפלטפורמות השונות.

הניסיון הרב והמגוון מקנה 
לנו את היכולת לזהות את השחקנים הרלוונטיים בתחום המשבר, להשפיע על השיח הקיים, לערוך תחקירים לאחר המשבר ובהתאם לגבש תכנית אסטרטגית לטווח הקצר ולטווח הארוך.

מידענות ומחקר

מחלקת המחקר והמידענות באימפקט פועלת במטרה לזהות ולאתר מידע חופשי הרלוונטי עבור הלקוח בעולמות התוכן הממשלתיים, הפוליטיים והתקשורתיים כאחד.

מטרתנו היא להיות תמיד צעד אחד קדימה בנגישות למידע ובהתייחסות לאירועים פוליטיים ופרלמנטריים המתהווים. במציאות שבה כולנו מוצפים וניזונים ממידע רב ומגוון, קבלת החלטות היא דבר מורכב.

לנו המומחיות אשר מתבססת על מתודה שפותחה בחברה, לנתח פעילות פוליטית, תקשורתית ורגולטורית, לזהות דפוסים ומעגלי התייחסות אשר לאורם נוכל לעמוד לצד לקוחותינו עם אסטרטגיה מבוססת מחקר. מחלקת המחקר של אימפקט פועלת לזהות ולאתר את המידע הרלוונטי ללקוח בעולמות התוכן הממשלתיים, הפוליטיים והתקשורתיים כאחד, במטרה לשקף תמונת מצב הוליסטית ועדכנית.

בנוסף, המחלקה עוסקת בלימוד מעמיק של הזירה, על כל רבדיה, בכדי לייצר ניירות עמדה ומחקרים המסייעים בהנגשת המידע למעצבי המדיניות, זיהוי מגמות רלוונטיות ותמיכה בעדכונים שוטפים.

הקמת קואליציות

הקואליציות הן כלי רב ערך אשר מאגד מספר ארגונים תחת אינטרס מוגדר. ריבוי השחקנים בקבוצה מגדיל את המשאבים הזמינים ומחזק את הלגיטימציה של הצורך בשינוי המדיניות עליו הם רוצים להשפיע. אימפקט מתמחה בסיוע להקמה והובלת קואליציות של ארגונים בעלי מטרה משותפת, תוך הבנת התנהלות המגזר הממשלתי והעסקי.

ליווי וניהול קמפיין מימון המונים

אימפקט מסייעת ללקוחותיה לגבש תכנית אסטרטגית לניהול קמפיין למימון המונים למאבק משפטי וחברתי המורכבת ממספר שלבים מרכזיים: זיהוי המעגל הראשון והשני של המאבק – איגוד הפרטים הניזוקים ופנייה לקבוצות דומות שניזוקו גם כן בעבר, מיקוד הקהלים והצרכים אליהם אנו פונים, זיהוי העלויות הכספיות הדרושות למימוש המאבק, קיום מחקר תומך ומיפוי שחקנים רלוונטיים בעולם התקשורת.

ניהול רשתות חברתיות תומכות
שינוי מדיניות

שינוי מדיניות דורש את העלאת הנושא לסדר היום הציבורי, אשר מתקיים ברובו ברשתות חברתיות. כחלק מהשירותים המוצעים, אנו משלבים את המומחיות שלנו באסטרטגיה לשינוי מדיניות יחד עם הבנה עמוקה ומדויקת של הרשתות החברתיות ותוך התמקדות בקהלי היעד – זאת על מנת להטמיע את המסרים המרכזיים של הלקוח במדיות החברתיות ובכך, לייצר שיח ההשפיע על סדר היום הציבורי. אימפקט מסייעת ללקוחותיה לגבש תכנית אסטרטגית-תקשורתית מוכוונת השפעה על תהליך גיבוש המדיניות הרצוי וכן חידוד המסרים שיובילו למימוש המטרות. מתווה התוכנית יתמקד במסרים שיוטמעו בקרב קהלי יעד משפיענים ויבטיחו ללקוח את התוצאה הרצויה.

הכנת ארגונים להמשך שגשוג והצלחה

בעולם של אי-ודאות ושינוי מתעצם, הצלחת ארגונים נעשית קשה יותר. האתגרים גדלים והסביבה העסקית העסקית הופכת מורכבת יותר, לכן נדרשות פעולות מסוג שונה.

אנו מלווים חברות להמשך שגשוג בעולם הממהר והמשתנה על ידי עיצוב תהליכי למידה; זיהוי נכסים פנימיים והזדמנויות חיצוניות וגיבוש יצירתי שלהם למענים חדשים; בניית תשתיות חדשנות; והכנת הצוותים ותהליכי העבודה בהתאם. השורה התחתונה – ארגונים לומדים, גמישים וחדשניים, המצוידים בכלים להתמודדות מוצלחת עם השינויים הדרמטיים.

דילוג לתוכן